Server Group 2005 yılında kurulmuş olup, bünyesinde çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren birçok firmaya Yeminli Mali Müşavirlik, Bağımsız Denetim, Danışmanlık, Yönetim Danışmanlığı, Mali Müşavirlik, SGK, Arge ve Yatırım Teşvikleri vb. hizmet verilmektedir. Bu çerçevede kanun ve mevzuatlardaki değişiklikler de, sirküler ve bilgi yazıları yoluyla müşterilerimize sunulmaktadır. Kadrosunda konularında uzmanlaşmış, deneyimli ve güvenilir personel ile hizmet vermektedir.Server Group 2005 yılında kurulmuş olup, bünyesinde çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren birçok firmaya Yeminli Mali Müşavirlik, Bağımsız Denetim, Danışmanlık, Yönetim Danışmanlığı, Mali Müşavirlik, SGK, Arge ve Yatırım Teşvikleri vb. hizmet verilmektedir. Bu çerçevede kanun ve mevzuatlardaki değişiklikler de, sirküler ve bilgi yazıları yoluyla müşterilerimize sunulmaktadır. Kadrosunda konularında uzmanlaşmış, deneyimli ve güvenilir personel ile hizmet vermektedir.

Server Yeminli Mali Müşavirlik AŞ, Server Denetim Hiz. Ve YMM LTD ŞTİ ve SY Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik AŞ firmalarını bünyesinde barındıran Server GROUP İlgili alanlardaki bilgi ve deneyimi ile müşterilerine kararlaştırılan zaman dilimi içerisinde en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Hizmette sınırsız müşteri memnuniyetinin öncelikli olduğu, Güvenilir, Kaliteli ve Hızlı Çözüm anlayışıyla müşterilerimize hizmet sunmaktayız.
Grubumuz ayrıca, Yönetim Kurulu Üyelerimizin ortak olduğu Birikim Bağımsız Denetim AŞ ile bağımsız denetim hizmeti sunmaktadır
Kurulduğu günden buyana güncel sigorta teşvikleri alanında hizmet veren grubumuz, 2018 yılı itibariyle sigorta teşviklerinden eksik yararlanılan tutarların firmalara iade edilmesi konularında danışmanlık yapmaktadır. Söz konusu tutarların tespit edilip, firmaya maksimum düzeyde fayda sağlamayı temel alan anlayışımızla sektöründe öncü birçok firmaya hizmet vermekteyiz. 

AHMET YELİSYEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR

1960 İSTANBUL DOĞUMLUDUR. ASLEN KASTAMONULU OLAN AHMET YELİS EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR. 1982 YILINDA MARMARA ÜNİVERSİTESİ TÜRKİYE İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLMUŞTUR. İKTİSADİ ARAŞTIRMALAR VAKFININ DENETİM KURULU ÜYESİDİR. 25 YILLIK SMMM DENEYİMİDEN SONRA 2004 YILINDA YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR OLMUŞTUR. 2005 YILINDAN BERİ SERVER YMM A.Ş.’NİN YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINI YÜRÜTMEKTEDİR. SPK BAĞIMSIZ DENETİM LİSANSI DA BULUNMAKTADIR

PROF. DR. AHMET İNCEKARA BAĞIMSIZ DENETÇİ

1956 GİRESUN DOĞUMLUDUR. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ MEZUNUDUR. 1996 YILINDA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ İKTİSAT POLİTİKASI ANABİLİM DALINDA PROFESÖR OLMUŞTUR. TRT, İTO VE ANADOLU SİGORTA GİBİ KURUMLARA EKONOMİ MÜŞAVİRLİĞİ YAPAN İNCEKARA, BANKACILIK VE FİNANSAL KURUMLAR, TÜRKİYE EKONOMİSİ, İKTİSATA GİRİŞ, EKONOMİDE GÜNCEL SORUNLAR GİBİ KONULARDA ÖĞRENİM KURUMLARINDA DERS VERMEKTEDİR. İKTİSADİ ARAŞTIRMALAR VAKFIININDA BAŞKANLIĞINI YAPMAKTADIR.

SMMM SEMİH YELİS MALİ MÜŞAVİRLİK / SİGORTA TEŞVİKLER

1987 İSTANBUL DOĞUMLUDUR. ASLEN KASTAMONULU OLAN SEMİH YELİS EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIDIR. MARMARA ÜNİVERSİTESİ SERMAYE PİYASASI BÖLÜMÜNDE LİSANS EĞİTİMİNİ TAMAMLAMIŞTIR. SERMAYE PİYASASI VE BORSA ANABİLİM DALINDA YÜKSEK LİSANS YAPMIŞTIR. 2005 YILINDAN BERİ SERVER GROUP BÜNYESİNDE ÇALIŞAN YELİS, 2014 YILINDAN BERİ SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE SGK TEŞVİKLERİ BÖLÜMÜNÜ YÖNETMEKTEDİR.

Sohbeti Aç
Bir sorunuz mu var ?
Merhaba, sigortatesvikleri.com'a hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?